Tone Replacement Torque Wrench Quick Spanner Head 12DRSQ-17 φ0.5 inch (12 mm), Width 2.7 inches (17 mm)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
08
quantity
Product details
Category
  • Drive: φ0.5 inches (12 mm)